Alkotox lašai – neigiami atsiliepimai, atsiliepimai, kaina, forumas, vaistinė, kur nusipirkti

Alkotox  yra priemonė, kuri visiškai nėra dirbtinė, dėl  100% natūralių ingredientų  ji gali kovoti su alkoholizmu ir visomis jo fizinėmis bei psichinėmis pasekmėmis.

Alkotox yra lašelių  pavidalu  , jį galima duoti su bet kokio tipo gėrimais taip, kad „išgydytų“ nuo alkoholizmo, net ir tiems, kurie patys to nedaro: dėl šios priežasties skonis visai neegzistuoja.

Jis buvo išbandytas su 1000 žmonių ir parodė, kad 75% jų sumažino suvartojamo alkoholio kiekį, o 25% net visiškai pašalino alkoholį iš savo organizmo.

>>>>>-50% Alkotox<<<<<<

Alkotox

Kas yra alkoholizmas ar alkoholio vartojimo sutrikimas?

Alkoholizmas turi daugybę terminų, įskaitant piktnaudžiavimą alkoholiu ir priklausomybę nuo alkoholio. Šiandien tai vadinama alkoholio vartojimo sutrikimu.

Taip atsitinka, kai išgeriate tiek daug, kad jūsų kūnas ilgainiui tampa priklausomas arba priklausomas nuo alkoholio. Kai taip nutinka, alkoholis tampa svarbiausiu dalyku tavo gyvenime.

Žmonės, piktnaudžiaujantys alkoholiu, ir toliau gers, net jei tai turės neigiamų pasekmių, pavyzdžiui, praras darbą arba sugriaus santykius su mylimais žmonėmis. Jie gali žinoti, kad alkoholio vartojimas neigiamai veikia jų gyvenimą, tačiau dažnai to nepakanka norint nustoti gerti.

Kai kurie žmonės gali gerti alkoholį tiek, kad sukelia problemų, tačiau jie nėra fiziškai priklausomi nuo alkoholio. Anksčiau tai buvo vadinama piktnaudžiavimu alkoholiu.

Kas tai sukelia?

Alkoholio vartojimo sutrikimų priežastis vis dar nežinoma. Alkoholio vartojimo sutrikimai išsivysto išgėrus tiek daug, kad smegenyse įvyksta cheminių pokyčių. Šie pokyčiai padidina malonumą, patiriamą geriant alkoholį. Dėl to norisi gerti dažniau, net kai blogai.

Ilgainiui malonūs alkoholio vartojimo jausmai išblės, o alkoholio vartojimo sutrikimų turintis žmogus pradės gerti, kad išvengtų abstinencijos simptomų. Šie abstinencijos simptomai gali būti gana nemalonūs ir net pavojingi.

Alkoholio vartojimo sutrikimai dažniausiai išsivysto palaipsniui, laikui bėgant. Taip pat žinoma, kad bėgioja šeimose.

Kokie yra rizikos veiksniai?

Nors tiksli alkoholio vartojimo sutrikimų priežastis nežinoma, yra tam tikrų veiksnių, galinčių padidinti riziką susirgti šia liga.

Žinomi rizikos veiksniai:

 • daugiau nei 15 gėrimų per savaitę, jei esate vyras
 • daugiau nei 12 gėrimų per savaitę, jei esate moteris
 • daugiau nei 5 gėrimus per dieną bent kartą per savaitę (besigėrimas)
 • tėvas, turintis alkoholio vartojimo sutrikimų
 • psichikos sveikatos problema, tokia kaip  depresija  ,  nerimas  ar  šizofrenija

Taip pat gali kilti didesnė alkoholio vartojimo sutrikimų rizika, jei:

 • esate jaunas suaugęs žmogus, patiriantis bendraamžių spaudimą
 • turi žemą savigarbą
 • patiriate didelį streso lygį
 • gyventi šeimoje ar kultūroje, kur alkoholio vartojimas yra plačiai paplitęs ir priimtinas
 • turi artimą giminaitį, turintį alkoholio vartojimo sutrikimų

>>>>>-50% Alkotox<<<<<<

Alkotox

Kokie simptomai?

Alkoholio vartojimo sutrikimų simptomai yra pagrįsti elgesiu ir fiziniais poveikiais, atsirandančiais dėl priklausomybės nuo alkoholio.

Žmonės, turintys alkoholio vartojimo sutrikimų, gali elgtis taip:

 • geria vienas
 • gerti daugiau, kad pajustumėte alkoholio poveikį (didelė tolerancija)
 • tampa agresyvus ar piktas paklaustas apie savo gėrimo įpročius
 • nevalgote arba valgote neteisingai
 • nepaisydami asmeninės higienos
 • dėl girtavimo neturi darbo ar mokyklos
 • nesugebėjimas kontroliuoti alkoholio vartojimo
 • sugalvoja pasiteisinimus gerti
 • ir toliau gerti net iškilus teisinėms, socialinėms ar ekonominėms problemoms
 • svarbios socialinės, darbo ar pramoginės veiklos atsisakymas dėl alkoholio vartojimo

Žmonės, turintys alkoholio vartojimo sutrikimų, taip pat gali patirti šiuos fizinius simptomus:

 • potraukis alkoholiui
 • abstinencijos simptomai, kai negeriame, įskaitant drebulį, pykinimą ir vėmimą
 • drebulys (nevalingas drebulys) ryte išgėrus
 • atminties spragos (ateminimas) po nakties išgertuvių
 • sveikatos būklės, tokios kaip  alkoholinė ketoacidozė  (įskaitant tam tikro tipo dehidratacijos simptomus) arba  kepenų cirozė
Alkotox

>>>>>-50% Alkotox<<<<<<

Kaip veikia Alkotox?

Norint veiksmingai atlikti savo užduotį, Alkotox reikia vartoti du kartus per dieną maždaug mėnesį, net jei teigiamas poveikis bus matomas nuo pirmųjų gydymo dienų.

Įlašinamų lašų skaičius kiekvienu atveju skiriasi, sprendžiant apie žmogaus alkoholizmo laipsnį ir, žinoma, visada išlaikant tinkamą pusiausvyrą. Neigiamas šalutinis poveikis ir alerginės reakcijos yra nulis: vienintelė alergija, kuri gali pasireikšti, yra alergija veikliosioms medžiagoms, net jei jos yra tikrai retos.

Kiekvienas ingredientas, griežtai iš motinos gamtos, atitinka savo paskirtį ir naudą:

 • čiobrelių ekstraktas  : pašalina alkoholio gaminamus toksinus, todėl pagerėja virškinimo trakto veikla.
 • saldymedžio šaknis  : stabilizuoja inkstų veiklą ir atkuria alkoholio sunaikintą imuninę apsaugą.
 • Pieno usnio ekstraktas  : malšina nervingumą ir gerina nuotaiką.
 • Kudzu šaknų ekstraktas  : yra gydomasis ingredientas naktį prieš naktinį girtavimą; atkuria tvarką širdyje.
 • pipirmėčių ekstraktas  : mažina norą gerti, palaiko psichologinio faktoriaus atsinaujinimą.

Ar tai apgaulė?

Nors visa tai gali atrodyti „per gerai, kad būtų tiesa“, tai tiesa ir kaip! Tiesą sakant, daugybė teigiamų atsiliepimų apie tai, tiek iš klientų, tiek iš ekspertų, suteikia šiam produktui  autentiškumo.

Neigiami atsiliepimai yra labai reti ir jų beveik nėra, o dažniausiai juos pateikia žmonės, įsigiję padirbtą ar jų individualioms aplinkybėms netinkamą produktą, arba žmonės, kurie neperskaitė pakuotės lapelio. Oficiali svetainė yra gerai organizuota, gerai atskleidžianti visą Alkotox dinamiką ir savybes, todėl galime  paneigti sukčiavimo galimybę.

Žmonių, įsigijusių Alkotox nuo priklausomybės nuo alkoholio, nuomonės:

Mano partneris apie 9 mėnesius sirgo sunkiu alkoholizmu. Jis visada buvo blogos nuotaikos, blogai elgėsi su manimi ir mūsų sūnumi ir grįžo namo 4 val. ryto, sukeldamas pavojų savo karjerai: tai buvo tikrai įtempta situacija: jo nuotaika paveikė manąją, todėl aš visada jaudinuosi ir jaudinuosi.

Tačiau vieną dieną perskaičiau straipsnį feisbuke apie tam tikrą  Alkotox  , kuris išgelbėjo daugybę žmonių nuo alkoholizmo, ir iškart pagalvojau, kad tai man tinka. Jau praėjo maždaug 6 mėnesiai, kai mano partneris nustojo gerti šio nuostabaus produkto dėka: sugrįžo besišypsantis tėvas ir mylintis draugas, kurį aš įsimylėjau. Ačiū  Alkotox  !

Nelaikau savęs buvusiu alkoholiku, bet tikrai mėgau gerti ir man atrodė, kad tai per daug įtakoja mano profesinį gyvenimą. Geriau eisiu su draugais į aludę atsigerti, nei liksiu namie, kad kitą dieną baigčiau darbo. Grįžau namo vėlai ir taip pat dažnai keldavausi, vėluodama į darbą ir įdėdavau tai, ką dirbau visą gyvenimą. Kai iš draugo sužinojau apie  Alkotox  , nusprendžiau atgauti kontrolę.

Vartojau apie 4 lašus du kartus per dieną, praskiestą vandeniu, ir po kelių savaičių alaus trūkumo visiškai nejaučiau. Labai rekomenduočiau šį produktą visiems, kaip aš, kurie buvo vienu žingsniu nuo alkoholizmo.

Alkotox

Kaina ir kur įsigyti – Alkotox

Alkotox  galima įsigyti oficialioje svetainėje  už pusę kainos. 

Gali atrodyti, kad Alkotox  galima įsigyti ir kitose svetainėse, pavyzdžiui, Amazon, tačiau neapsigaukite, iš tikrųjų  90% parduodamų produktų yra padirbti  ir negarantuoja visų aukščiau paminėtų privalumų, kuriuos gali garantuoti tik visiškai originalus produktas. Visa ši pastaba kyla dėl gamintojo rimtumo, kuris nusprendė  Alkotox parduoti  tik savo svetainėje, kad nesukeltų pavojaus savo klientų sveikatai.

Todėl Alkotox  atrodo tinkamas sprendimas jums, kuris esate alkoholikas, bet norite pakeisti savo gyvenimą arba turite giminaitį, draugą, pažįstamą, kuriam gresia alkoholizmas ir norite pabandyti jam padėti. Mes parodėme jums sprendimą, dabar jūs turite jį pritaikyti praktiškai!

>>>>>-50% Alkotox<<<<<<

Parašykite komentarą