Keto Diet tabletės – neigiami atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina, kaip naudoti?

Keto Diet lieknėjimo kapsulė – tai efektyvus ir greitas sprendimas susikaupusių riebalų sankaupų ant pilvo ir klubų pašalinimui bei natūraliam kūno kontūrų formavimui be neigiamo šalutinio poveikio. Šio lieknėjimo papildo formulė  paremta 100% natūraliais ingredientais, pasižyminčiais ypatingomis savybėmis ir savybėmis.

Šiame straipsnyje rasite išsamią informaciją apie šį maisto papildą, informaciją, kuri padės susidaryti aiškią nuomonę apie Keto Diet tabletes , kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą, kai norite įsigyti produktą vaistinėje. Visų pirma sužinosite viską apie tablečių knygą, kompoziciją. Veikliosios medžiagos, vartojimo būdas, kontraindikacijos, tikri vartotojų atsiliepimai, papildo kaina internetinėse vaistinėse, specialistų nuomonės.

>>>>-50% KetoDiet<<<<

Kas yra ketozė

Ketozė yra ketonų kiekio padidėjimas organizme. Ketonų gamyba padidėja keliose situacijose, įskaitant labai mažai angliavandenių turinčios dietos ( 1 ).

Paprastai jūsų kūnas nori naudoti cukraus kiekį kraujyje, dar vadinamą gliukoze, energijai gauti. Tačiau ketozės metu kūnas gauna daugiau energijos iš ketonų, kurie gaminami iš riebalų ( 1 ).

Nors tyrimai yra nevienodi, ketozė gali turėti keletą naudos sveikatai, pavyzdžiui, mažiau priepuolių vaikams, sergantiems epilepsija, svorio kritimu ir geresniu cukraus kiekio kraujyje valdymu ( 2 ,  3 ).

Nepaisant to, dietos gali būti sunku laikytis ir ji gali netikti visiems. Todėl jums gali kilti klausimas, ar turėtumėte tai išbandyti.

Šiame straipsnyje paaiškinama viskas, ką reikia žinoti apie ketozę, jos tariamą naudą, trūkumus ir pavojus.

>>>>-50% KetoDiet<<<<

https://www.ketoindia.fit/health/blog/videos-on-how-ketosis-works-keto-india-healthcare-and-lifestyle/

Ketozė yra metabolinė būsena , kai kraujyje yra didelė  ketonų koncentracija  , būtent beta-hidroksibutiratas ( 1 ).

Tai atsiranda, kai organizmas pradeda naudoti riebalus kaip pagrindinį kuro šaltinį dėl ribotos prieigos prie gliukozės ar cukraus kiekio kraujyje, dažniausiai dėl bado, badavimo arba labai mažai angliavandenių turinčios dietos ( 1 ).

Daugelis kūno ląstelių nori naudoti gliukozę kaip kurą. Kai jūsų organizmas neturi pakankamai gliukozės šioms ląstelėms aprūpinti, hormono insulino lygis krenta, todėl iš jūsų riebalinio audinio atsargų išsiskiria dideli riebalų rūgščių kiekiai ( 1 ,  4 ).

Daugelis šių riebalų rūgščių yra transportuojamos į kepenis, kur jos oksiduojamos ir paverčiamos ketonais, dar vadinamais ketoniniais kūnais. Tada jie naudojami kaip alternatyvus energijos šaltinis visame kūne ( 1 ,  4 ).

Skirtingai nuo riebalų rūgščių, ketonai gali pereiti hematoencefalinį barjerą ir aprūpinti smegenis energija, kai nėra gliukozės ( 1 ,  4 ).

Ketozė ir ketogeninė dieta

Norint patekti į ketozę, gali tekti suvartoti mažiau nei 50 gramų  angliavandenių per dieną  , kartais net 20 gramų. Tikslus angliavandenių suvartojimas, kuris sukels ketozę, priklauso nuo žmogaus ( 5 ,  6 ).

Kad tai pasiektumėte, iš savo raciono turite pašalinti arba gerokai sumažinti daugumą angliavandenių turinčių maisto produktų, įskaitant:

 • sėklos
 • ankštiniai augalai
 • bulvės
 • vaisių
 • saldainiai
 • saldūs gaivieji gėrimai ir cukrumi saldinti gėrimai
 • prieskoniai ir padažai, kurių sudėtyje yra cukraus, pavyzdžiui, kečupas ir kepsnių padažas

Norėdami tai suprasti, 1 gabalėlyje (32 gramai) duonos yra apie 15 gramų angliavandenių, o 1 puodelyje (186 gramai) virtų ryžių yra apie 53 gramus angliavandenių ( 7 ,  8 ).

Be kita ko, žmonės gali pasirinkti laikytis keto dietos, norėdami numesti svorio, geriau kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje arba sumažinti traukulių dažnį.

Kaip veikia dietinės keto tabletės 

Dėl didelio  aviečių ketonų kiekio Keto Diet tabletės  leidžia organizmui per daug trumpesnį laiką patekti į ketozės būseną, tuo pačiu pagerindamos medžiagų apykaitos procesus – kalorijų deginimą ir riebalų skaidymą.

Kad gamintų ląstelėms reikalingą energiją, jūsų kūnas naudos ir riebalus iš maisto, kurį valgote, taip pat riebalus, sukauptus jūsų kūne, poodiniuose riebalų sluoksniuose ir visceralinius riebalus.

Šios natūralios lieknėjimo kapsulės dėka galėsite  labai greitai ir efektyviai  pašalinti riebalus nuo pilvo, klubų, sėdmenų ir celiulito .

>>>>-50% KetoDiet<<<<

Veikliosios medžiagos – pakuotės lapelis, sudėtis

Kaip jau minėjau šio straipsnio pradžioje, Keto Diet lieknėjimo kapsulės yra pagrįstos unikaliu 100% natūralių ingredientų deriniu, pasižyminčiu gydomosiomis ir ypatingomis savybėmis. Visą svarbią informaciją apie tablečių sudėtį galite rasti oficialioje gamintojo svetainėje.

Žemiau esančiame sąraše pateikiame pagrindines priedo veikliąsias medžiagas:

 • Aviečių ketonai – savo veikimu labai panašūs į kepenyse gaminamus ketoninius kūnus, didelio aktyvumo, padeda labai greitai pervesti organizmą į ketozės būseną, pagreitina medžiagų apykaitą
 • L-karnitinas – amino rūgštis, kuri atlieka greitinantį vaidmenį riebalų skilimo ir pavertimo energija procesuose, padeda palaikyti aukštą medžiagų apykaitos greitį net organizmui ilsintis.
 • beta sitosterolis : šis ingredientas pagerina riebalų mažinimo procesus, todėl padeda greitai ir efektyviai pašalinti poodines riebalų sankaupas ir celiulitą nuo pilvo ir klubų, dėl ko mažėja cholesterolio kiekis.
 • kofermentas Q10  – atlieka panašų vaidmenį kaip beta sitosterolis, kovoja su celiulitu ir turi tonizuojantį bei tempiantį poveikį odai sunaikinus riebalinius sluoksnius
 • bromelainas : šis fermentas, gaunamas iš minkštimo ir ananasų padermės, gerina riebalų ir baltymų virškinimą, taip pat padeda pašalinti visceralinius riebalus, t. y. riebalus ant organų.
 • Organinis sinefrinas – itin svarbi veiklioji medžiaga, nes blokuoja alfa receptorių aktyvumą riebalų ląstelėse ir prisideda prie visceralinių riebalų šalinimo

Viena iš svarbiausių technologinių naujovių, susijusių su šių tablečių sudėtimi, yra veikliųjų medžiagų apdorojimo būdas. Dėl technologiškai pažangaus apdorojimo būdo bioaktyvių medžiagų koncentracijos lygis galutinėje produkto sudėtyje yra itin aukštas, todėl gaunamas labai koncentruotas ir labai stiprus gydomasis poveikis.

Kaip naudoti šią liekninančią kapsulę siekiant geriausių rezultatų, kontraindikacijos

Papildo vartojimo laikotarpis yra nuo 14 iki 30 dienų. Per tą laiką jūsų kūnas bus ketozės būsenoje, naudodamas riebalus iš maisto ir kaupdamas juos kūne kaip energiją.

Dėl to per vieną svorio metimą galėsite numesti iki 14-20 kg. Dauguma svarų bus gryni riebalai, o raumenų masė bus prarasta labai mažai.

Labai svarbu laikytis Keto Diet Pills brošiūroje pateiktų nurodymų ir konkrečios ketogeninės dietos , kad numetus svorį būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Gydymas šiomis tabletėmis gali būti kartojamas, tačiau nesant ketozės organizmas turi sustoti 48-72 valandoms. Visų pirma galėsite vėl valgyti maistą, kuriame yra daug angliavandenių ir angliavandenių.

Kalbant apie  vartojimo kontraindikacijas  , šių tablečių vartoti negalima, jei esate nėščia arba maitinate krūtimi. Po klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo gana daug vartotojų, nebuvo pranešta apie rimtus šalutinius poveikius ar nepageidaujamas reakcijas.

>>>>-50% KetoDiet<<<<

Keto Diet lieknėjimo kapsulių kaina

Kalbant apie šio svorio metimo priedo kainą, norėčiau grįžti prie mūsų pradinės rekomendacijos užsisakyti tabletes tiesiai iš oficialios gamintojo svetainės internetu. Tokiu būdu jūs turite galimybę pasinaudoti  50% sumažinta šios prekės gamintojo kaina  . Kaip jau minėjau, ši nuolaida šiuo metu taikoma tik užsakymams internetu, pateikiamiems čia, svetainėje. Taip pat reikia atsiminti, kad užsakydami oficialioje gamintojo svetainėje, jūs turite visišką garantiją, kad įsigijote originalias lieknėjimo tabletes, o ne padirbtas.

Keto dieta, ar ji tikrai veikia? Vartotojų forumo atsiliepimai

Iš pirmo žvilgsnio, tyrinėjant informaciją, kurią gamintojas pateikia savo svetainėje, jo pažadai apie galimą gydomąjį poveikį gali atrodyti kiek perdėti, iki 20 kg išgėrus vieną tabletę  . Tačiau po išsamesnės klinikinių tyrimų rezultatų analizės ir daugybės vartotojų apžvalgų darome išvadą, kad visi šie teiginiai ir pažadai yra visiškai patvirtinti.

Nors oficialioje Keto dietos svetainėje turimos informacijos yra daugiau nei pakankamai, kad būtų galima padaryti aiškią išvadą apie šį priedą, mūsų komanda atliko išsamesnį tyrimą, į kurį įtraukėme ir išanalizavome vartotojų diskusijas keliuose Facebook forumuose ir grupėse. , nes taip pat daugelio straipsnių, paskelbtų dietologų ir  ekspertų apie ketogeninę dietą svetainėse  , kuriuose buvo paminėtos šios lieknėjimo kapsulės, analizė.

Galiausiai priėjome prie išvados, kurią padarė šimtai vartotojų Italijoje, patenkinti rezultatais, gautais naudojant šį liekninantį produktą, būtent, kad Keto Diet tabletės yra  itin efektyvus ir greitas sprendimas  norint numesti svorio. ir sveika, nerizikuojant sveikata.

>>>>-50% KetoDiet<<<<

1 komentaras apie “Keto Diet tabletės – neigiami atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina, kaip naudoti?”

Parašykite komentarą