Pabandome laimėti kovą prieš celiulitą!

Visos norime būti nepriekaištingos, gražios, pastebėtos. Tačiau ne visada galime tokios būti. Kartais gyvenimą ima ir sudrumsčia menkiausios smulkmenos, kurios mums atrodo kaip didžiausia tragedija. Apie vieną iš tragedijos formų galime pakalbėti ir mes. Tai visoms gerai pažįstamas „priešas“- celiulitas… Net pats žodis veikia atgrasiai, ką jau kalbėti apie jo buvimą beveik pačiose matomiausiose kūno vietose! Jis tikrai sugadina nuotaiką ir erzina nuolat, vos tik jį pamatome. Visų pirma, kas tas celiulitas? Tai – struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie sutrikdo mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą. Kaip bebūtų apmaudu, dauguma moterų turi

šį „draugą“ ir nieko nedaro, tačiau vis dėlto veikti reikėtų. Kuo anksčiau pastebite celiulitą, tuo greičiau privalote suskubti, norint jo atsikratyti ar bent jau padaryti jį mažiau matomą. Šiandien nesunku rasti informacijos kaip gydyti celiulitą, tačiau, kai informacijos apstu, pasimetame, nežinome ką atsirinkti, kas padeda ir yra itin veiksminga. Svarbiausia pamilti save

tiek, kad atsirastų noro ir laiko, net įtemptoje dienotvarkėje dažniau rūpintis savimi. Na, o toliau seka kantrybė ir ilgas, nuolatinis darbas, vardan sveikesnės ir gražesnės išvaizdos be celiulito. Burtų lazdele nepamosime ir neišnaikinsime celiulito, reikia imtis veiksmų plano ir tuo planu gyventi kasdien. Jei jau įsigijote celiulitą, turite keisti mitybos įpročius, privalu valgyti sveiką maistą, pamirškite įvairius saldumynus, mažinkite gyvulinių riebalų suvartojimą ir įpraskite valgyti daug vaisių ir daržovių bei daug skaidulų ir ląstelienos turintį maistą. Atsisakykite gazuotų gėrimų, bet nepamirškite gerti kuo daugiau vandens,

o svarbiausia suaktyvinkite savo gyvenimo tempą, pradėkite sportuoti! Idealiausia kasdienė mankšta, po jos kontrastinis dušas bei anticeliulitinės priemonės, masažas.

LABAI SVARBU! Įsigykite masažuoklį probleminėms sritims masažuoti. Masažuoklis yra būtinas, jis efektyviai padeda, jei nepamirštame jo naudoti beveik kasdien. Išsitepkite celiulito pažeistas sritis aliejumi, geriausiai tinka abrikosų kauliukų ir pradėkite masažą . Masažuoti celiulitą reikia sukamaisiais judesiais.

Dar viena veiksminga priemonė, kuomet celiulitas dar tik vos matomas yra kavos tirščiai. Jais reikia trinti pažeistas vietas, galima kavos tirščius sumaišyti su medumi ir gerai įmasažuoti į odą, o vėliau nuplauti.

Stenkitės išlaikyti vienodą kūno svorį, nes drastiškas svorio praradimas ar priaugimas savaime gali sukelti celiulitą, todėl stenkitės išlaikyti vienodą svorį.

Keletas faktų apie celiulitą:

♥ Celiulito pavadinimas kilo iš lotyniško žodžio celliulis – “granulė”.

♥ Celiulitas – ne tik kosmetinis, šlaunų linijas bjaurojantis defektas, bet iruždelsto veikimo bomba. Tai lėtinis uždegimas, sekinantis imuninę sistemą.

♥ Esant ryškiems celiulito požymiams, dažniau peršąlama, triskart dažnesnės gripo ar peršalimo ligų komplikacijos.

♥ Celiulitu serga ir vyrai. Tai akivaizdžiai liudija apie tai, jog celiulitas susijęs su hormonų gamyba organizme.

♥ Geriamieji kontraceptikai ir pakaitinė hormonų terapija. Estrogenų kiekio padidėjimas skatina celiulito vystymąsi ir riebalų kaupimąsi.

Parašykite komentarą