UltraVix, sukčiai? neigiami atsiliepimai, Forumas, Vaistinė, Kaina, Kur įsigyti

UltraVix – Sąnariai  yra mūsų kūno dalis,  leidžianti kaulams lanksčiai susijungti ir judėti nepažeidžiant  . Mums senstant ar užsiimant fizine veikla, kuri kelia stresą sąnariams,  gali atsirasti lėtinis uždegimas arba sužalojimas  , sukeliantis erzinantį ir kartais nepakeliamą skausmą.

Tradicinis gydymas yra  priešuždegiminių ir skausmą malšinančių vaistų vartojimas  . Jie gali laikinai sumažinti skausmą, bet nesustabdo pagrindinės problemos proceso, kuris laikui bėgant blogėja. Be to, jie dažnai būna neveiksmingi, o ilgai vartojant jie  netgi sukelia rimtų šalutinių poveikių.

Nustatyta , kad chondroitino sulfatas ir gliukozaminas  , dažniausiai naudojami natūralūs produktai, esantys daugumoje sąnarių sveikatos papildų,   vieni neveiksmingi teikiant reikiamą naudą (  šaltinis )  (  šaltinis  ).

UltraVix  dėl patentuotos formulės, pagrįstos natūraliais junginiais,  neutralizuoja fiziologinius mechanizmus, sukeliančius sąnarių problemas  , maitina, atgaivina ir palaiko sąnarių sveikatą,  todėl galima išvengti ir pagerinti kaulų ir kremzlių problemas.

Kas yra tvenkinys?

Sąnariai yra  lankstūs sąnariai  , kuriuose ilgųjų kaulų galai dinamiškai jungiasi. Jie yra maišelyje, vadinamame  sąnario kapsule  , ir susideda iš skirtingų elementų:

 • kaulų galai susilieja;
 • kremzlės apvalkalas, dengiantis kaulo galą;
 • raiščiai, laikantys kaulus kartu ir jungiantys juos su raumenimis;
 • skysčio komponentas, vadinamas sinoviniu skysčiu arba sinoviniu skysčiu, kuris sutepa sąnarį ir yra laikomas sąnario viduje membrana, vadinama sinovija.

Kremzlė – elastingas audinys  , sugeriantis kaulų smūgius, sugeriantis įtampą ir garantuojantis sąnario lankstumą bei atsparumą. Jį  daugiausia sudaro kolagenas  – specialus baltymas, suteikiantis kremzlėms specifines savybes.

Sąnarių skausmas: kokios priežastys?

Sąnarių skausmus kamuoja nemaža dalis gyventojų, ypač vyresnių nei 40 metų amžiaus, ir dažniausiai jį sukelia  uždegiminiai reiškiniai arba kremzlės, raiščių ar kaulų traumos  . Etiologija arba pagrindinė priežastis, sukelianti šias problemas, gali priklausyti nuo kelių veiksnių, tačiau dažniausiai jie yra:

 • osteoartritas;
 • reumatoidinis artritas;
 • degeneracinės ligos;
 • autoimuninės ligos;
 • intensyvus fizinis aktyvumas, pažeidžiantis sąnarius;
 • antsvorio.
 • Lio Strong, Hondrostrong
UltraVix

Osteoartritas ir reumatoidinis artritas: ar UltraVix veiksmingas?

Osteoartritas ir reumatoidinis artritas yra  lėtinės ligos, sukeliančios progresuojančią kremzlės degeneraciją  ir yra viena iš pagrindinių suaugusių gyventojų sąnarių skausmo priežasčių.

Tradicinis gydymas susideda tik iš skausmą malšinančių vaistų, anestetikų švirkštų ir, sunkiausiais atvejais, operacijos. Tačiau moksliniai tyrimai  pradėjo aiškintis  šių sutrikimų  , kurie yra aiškiai  autoimuninio pobūdžio, priežastis  ir sukurti natūralias priemones, kurios yra veiksmingiausias jų gydymo ginklas. UC-II® II tipo kolagenas, esantis UltraVix, yra vienintelė molekulė, kuri tikrai veiksminga  kovojant su šiomis įprastomis patologinėmis sąlygomis, kaip  parodė daugybė tyrimų  (  šaltinis  ).

UltraVix: UC-II skirtas sąnarių problemoms spręsti

UC-II , ty  nedenatūruotas II tipo kolagenas  , yra patentuotas ir  išskirtinis produktas, esantis UltraVix  , kuris pasirodė  esąs geriausias junginys  , galintis palaikyti sąnarių sveikatą (  šaltinis  ).

Autoimuninę reakciją  , sukeliančią kremzlės irimą,  sukelia specialios  imuninės sistemos  ląstelės , vadinamos T ląstelėmis.  Šios ląstelės  atpažįsta chondrocitus  , ląsteles, sudarančias kremzlę, kaip pašalinius elementus ir kovoja su jais  taip, lyg tai būtų infekcijos sukėlėjai  . Naikinant chondrocitus,  degeneruojasi kremzlės ir atsiranda sąnarių skausmai  .

Tyrimas, paskelbtas prestižiniame  International Journal of Pharmacological and Clinical Research,  parodė, kad denatūruotas II tipo kolagenas  UC-II®, vartojamas per burną, slopina T-ląstelių atsaką į chondrocitus,  nutraukdamas pagrindinę uždegimo priežastį, lemiančią sąnarių skausmą (  šaltinis  ). Klinikiniai tyrimai parodė, kad UC-II® II tipo kolagenas yra  veiksmingas užkertant kelią sąnarių problemoms  sveikiems, rizikos grupei priklausantiems žmonėms ir  gerinant  jų jau kenčiančių žmonių  sveikatą , stabdydamas skausmą ir  padidindamas  lankstumą  (  šaltinis  ). „UltraVix“ įtraukėme į geriausių papildų nuo sąnarių skausmo sąrašą.

UltraVix

Kitos UltraVix sudedamosios dalys

Boswellia serrata dervos ekstraktas   : šiame Indijos kilmės augale yra daug veikliųjų medžiagų: keturios jo ekstrakte esančios molekulės yra pentacikliniai triterpenai, turintys pripažintą bioaktyvų poveikį, todėl šis Burseraceae yra vienas plačiausiai naudojamų tradicinėje Indijos medicinoje. Moksliniai tyrimai parodė, kad B. serrata  ekstraktas  gali  kovoti su reumatoidiniu artritu ir sąnarių problemomis,  malšina skausmą ir sąnarių lankstumą, atkuria visą jo funkcionalumą  . Pentacikliniai triterpenai veikia imuninę sistemą:  slopina ląstelinį imunitetą, skatina antikūnų gamybą, o žmonėms slopina leukocitų esterazę –  fermentą, naikinantį kremzlę saugančius baltymus (  šaltinis  ).

 • Curcuma longa šakniastiebių ekstraktas   :  ciberžolės šaknyse gausu  kurkumino – polifenolio  ,  pasižyminčio antioksidacinėmis ir chondroprotekcinėmis  savybėmis  . Šio junginio veiksmingumas buvo įrodytas eksperimentiškai ir yra susijęs su jo gebėjimu  kremzlę sudarančių  chondrocitų apoptozę (ląstelių mirtį) ir slopinti citokinų, prostaglandinų ir ciklooksigenazių išsiskyrimą kremzlėje  , taip užkertant kelią uždegimui ir oksidaciniam stresui. (  šaltinis  ).
 • Oficialus imbiero ekstraktas  : imbiero šaknyje gausu  gingerolio  – polifenolio, pasižyminčio nepaprastomis  priešuždegiminėmis savybėmis  . Kartu su  eteriniais aliejais, kuriuose gausu terpenų, turinčių fitoestrogeninį poveikį  , imbiero ekstraktas pasižymi puikiomis savybėmis  kovoti su uždegimu ir sąnarių sustingimu  , ypač ūminėje rytinėje fazėje (  šaltinis  ).
 • Vitaminas C  : reguliariai vartojamo vitamino C nauda yra gerai žinoma; reguliuojant sąnarių problemas, šis junginys padeda  padidinti kolageno sintezę  , nes apsaugo du jo sintezei būtinus baltymus: lizilo hidroksilazę ir prolilhidroksilazę (  šaltinis  ). Be to, vitaminas C reguliuoja genų ekspresiją, skatindamas genų, pernešančių informaciją, reikalingą prokolageno – molekulės, iš kurios ląstelėse gaunamas kolagenas, sintezei, transkripciją.
 • Manganas ir cinkas  : Manganas yra esminis cheminis elementas organizme, dalyvaujantis daugelio svarbių fermentų susidaryme. Tarp įvairių funkcijų, kurias jis atlieka, yra būtinas kolageno, pagrindinio kremzlės komponento, sintezei. Kartu su cinku manganas padeda stiprinti kaulus.

Visi UltraVix privalumai

Nuolat naudodami UltraVix gausite šiuos privalumus:

 • laisvesni ir funkcionalesni sąnariai;
 • pagerintas lankstumas ir sąnarių sveikata;
 • stipresni kaulai;
 • padidino kolageno gamybą;
 • sąnarių apsauga sunkaus darbo ir fizinio krūvio metu;
 • užkirsti kelią rytiniam sąnarių sustingimui.

Ar yra kokių nors kontraindikacijų?

Dėl 100% natūralios  UltraVix formulės jis  visiškai saugus ir neturi kontraindikacijų  . Kiekvienu atveju patartina patikrinti, ar nėra alergijos produkto sudedamosioms dalims  .

Ateikite į UltraVix

Rekomenduojama dozė yra  dvi kapsulės per dieną  , kurių pakanka vienam mėnesiui. Kapsules reikia nuryti, užsigeriant stikline vandens, maždaug  trisdešimt minučių prieš pagrindinį valgį  .

UltraVix

Kaip įsigyti prekę

Norėdami užsisakyti UltraVix,  tiesiog eikite į gamintojo svetainę  ir užsisakykite paketą  užpildę atitinkamą formą  . Kurjeris jį pristatys nurodytu adresu ne vėliau kaip per dvi darbo dienas. Galite pasirinkti mokėti kreditine kortele arba grynaisiais pristatymo metu. Tokiu atveju apmokėjimas kurjeriui bus atliktas gavus siuntą. Prekybos tarpininkų trūkumas apsaugo vartotoją nuo galimo padirbinėjimo ir nepagrįsto kainų didinimo.

Kiek kainuoja UltraVix?

Dėka tarpininkų trūkumo ir tiesioginio ryšio su gamintoju, UltraVix sąrašo kaina. Užsisakę tris pakuotes  „Salute Segreta“ skaitytojai turės teisę į specialią akciją  , kuri leis sutaupyti 50 proc.

UltraVix naudojančių žmonių nuomonės

„ Mano šeima statybų bendrovei vadovauja jau tris kartas: įkūrėjas buvo mano senelis, tėtis perdavė šią aistrą man, o šiandien aš išdidžiai dirbu darbą, kuris mano vardą garbina 100 metų. Nepaisant pasitenkinimo, pastangos yra didelės, o dienos, praleistos klūpant, apkrauna sąnarius. Man skubiai prireikė pagalbos ir dėl to, kad, be skausmo, pradėjau nesugebėti atlikti net tikslaus darbo, kuris yra mano profesijos pagrindas. Nuo UltraVix naudojimo aš atgavau riešų ir kelių judrumą, o skausmas dingo. Mano darbo kokybė ir kiekybė yra dar aukštesnė nei prieš iškilus problemoms. 

” Kas yra meilė? Meilė yra vaisių lupimas mano žmonai, kuri turi sunkų artritą rankose ir negali to padaryti, nes labai skauda, ​​nors aš taip pat turiu artritą rankose. Bet  nuo tada, kai pradėjau naudoti UltraVix, rankos vėl tapo tvirtos ir atsparios, o skausmas liko tik prisiminimas. Anksčiau vaisius skusdavau nepaisydama skausmo, dabar galiu tai padaryti be didelių kančių. Dabar įtikinau savo žmoną išbandyti UltraVix, bet net tada, kai jausis geriau, vaisių lupimas liks būdas pasakyti jai, kaip aš ją myliu. 

Parašykite komentarą