Proctonic, sukčiai? Neigiami atsiliepimai, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

Proctonic yra kremas, specialiai sukurtas palengvinti erzinančius hemorojaus simptomus . Šis produktas sujungia unikalią natūralių ingredientų, tokių kaip dvigrandė ribonukleino rūgštis (dsRNR), Croton Lechleri ​​dervos milteliai, kaštonų ekstraktas, hamamelio ekstraktas ir gluosnio žievės ekstraktas, formulę. Šie ingredientai veikia kartu, kad palengvintų skausmą, uždegimą ir diskomfortą, susijusį su hemorojais.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

KAS YRA HEMOROJAI?

Svarbu pažymėti, kad hemoroidinis audinys yra normalios kiekvieno žmogaus anatomijos dalis. Tik nedaugelis žmonių patiria hemorojus, kurie didėja arba sukelia kitus simptomus. Hemorojaus audinys randamas išangės kanale ir perianalinėje srityje ir susideda iš kraujagyslių, jungiamojo audinio ir nedidelio kiekio raumenų. 

Yra du pagrindiniai hemorojaus tipai: vidinis ir išorinis. Vidinius hemorojus dengia lietimui, skausmui, tempimui ar temperatūrai nejautri gleivinė, o išorinius – labai jautri oda. Kai iškyla problemų, šių dviejų tipų hemorojus gali turėti labai skirtingus simptomus ir gydymo būdus. 

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

SIMPTOMAI

Maždaug 5% žmonių pasireikš simptomai, susiję su hemorojumi , ir tik nedidelei daliai šių pacientų reikės chirurginio gydymo. Pacientai gali patirti simptomus, kuriuos sukelia vidinis hemorojus, išorinis hemorojus arba abu. 

Dauguma pacientų, kuriems pasireiškia išangės simptomai, apie kuriuos pranešta gaubtinės ir tiesiosios žarnos chirurgo kabinete, skundžiasi hemorojumi, tačiau norint nustatyti teisingą diagnozę, reikalingas išsamus pokalbis ir patyrusio gydytojo tyrimas. Kai kuriems pacientams pasireiškia ilgalaikiai simptomai, kurių negalima priskirti hemorojaus ligai. Pasikonsultavus su storosios žarnos gydytoju, išmanančiu anorektalinę sritį, reikėtų atmesti kitas rimtas ligas, tokias kaip išangės ir storosios žarnos vėžys. 

VIDINIAI HEMOROJAI

Neskausmingas kraujavimas iš tiesiosios žarnos arba išangės audinio prolapsas dažnai yra susijęs su simptominiu vidiniu hemorojumi. Prolapsas yra hemoroidinis audinys, kuris vystosi iš vidaus ir dažnai gali būti jaučiamas už išangės išorėje šluostantis ar tuštinant. Šis audinys dažnai atsitraukia pats arba pacientas gali jį įstumti atgal. Simptomai linkę vystytis lėtai per ilgą laiką ir dažnai pasireiškia sporadiškai. 

Vidiniai hemorojus klasifikuojami pagal prolapso laipsnį, kuris padeda nustatyti gydymą:

Pirmas laipsnis:   Jokio išsiliejimo

Antrasis laipsnis:   spontaniškai atsinaujinantis plaukų slinkimas

Trečias laipsnis:   prolapsas, kurį pacientas turi atstumti

Ketvirtas laipsnis:   prolapsas, kurio pacientas negali įstumti (dažnai labai skausmingas)

Vidinio hemorojaus sukeltas kraujavimas dažniausiai būna ryškiai raudonas ir gali būti gana intensyvus. Jį galima rasti ant tualetinio popieriaus, įlašinti į unitazo arba užsitepti ant pačios išmatos. Ne visi pacientai, kuriems yra simptominis vidinis hemorojus, patirs reikšmingą kraujavimą. Vietoj to, prolapsas gali būti pagrindinis arba vienintelis simptomas. Audinių praradimas gali sukelti didelį sudirginimą ir niežėjimą išangės srityje. Pacientai taip pat gali skųstis gleivinėmis išskyromis, sunkumais išsivalant išmatomis arba jausmu, kad išmatos „įstrigo“ išangėje su KM. Pacientams, neturintiems reikšmingų vidinio hemorojaus simptomų, gydymo nereikia vien dėl jų buvimo. 

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Paskirtis

Proctonic rekomenduojama naudoti šiais atvejais:

 • Vidinis ir išorinis hemorojus.
 • Uždegimas ir niežėjimas išangės srityje.
 • Degimo pojūtis ir diskomfortas.
 • Diskomfortas tuštinimosi metu.

Koks yra pavojus?

Hemorojus gali būti skausmingas ir sukelti daugybę nepatogumų kasdieniame gyvenime. Be to, netinkamai gydomas hemorojus gali komplikuotis ir sukelti tokias ligas kaip varikocelė ir svorio padidėjimas, o tai gali pabloginti simptomus ir pabloginti gyvenimo kokybę. Sveikatos specialistų teigimu, norint išvengti ilgalaikių komplikacijų, reikėtų kuo skubiau kreiptis į gydymą ir suteikti pagalbą.

PROKTONINIS

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kaip tai veikia Proctonic?

Proctonic veikia efektyviai, greitai ir ilgai pašalina hemorojaus simptomus. Kreme esančios veikliosios medžiagos padeda sumažinti uždegimą, malšina skausmą ir mažina deginimo pojūtį. Papildomai Proktoninis pagerina kraujotaką pažeistoje vietoje, o tai padeda sumažinti patinimą ir pagreitinti atsigavimą.

Ingridientai Proctonic (sudėtis)

Proctonic sudėtyje yra unikalus kruopščiai atrinktų natūralių ingredientų derinys, kuris veiksmingai palengvina hemorojus. Pagrindinės Proktolino sudedamosios dalys yra:

Dvigrandė ribonukleino rūgštis (dsRNR)

Pagrindinis ingredientas Proctonic yra dvigrandė ribonukleino rūgštis, dar žinoma kaip dsRNR. Įrodyta, kad šis ingredientas turi priešuždegiminių savybių ir skatina hemorojaus pažeistų audinių gijimą. Tyrimas parodė dsRNR veiksmingumą mažinant uždegimą ir malšinant skausmą hemorojus.

Croton Lechleri ​​dervos milteliai

Kitas svarbus ingredientas yra Croton Lechleri ​​dervos milteliai Proctonic. Šis ingredientas tradiciškai buvo naudojamas uždegimui gydyti ir žaizdų gijimui skatinti. Keletas tyrimų parodė antioksidacines ir priešuždegimines Croton Lechleri ​​dervos savybes, kurios padeda sumažinti uždegimą ir diskomfortą, susijusį su hemorojais.

arklių kaštonų ekstraktas

Arklių kaštonų ekstraktas yra žinomas dėl savo savybių, kurios stiprina kraujagysles ir gerina kraujotaką. Sergant hemorojais, šis ingredientas padeda sumažinti pažeistos vietos patinimą ir sunkumo jausmą. Tyrimai patvirtino arklio kaštonų ekstrakto naudą gydant hemorojus ir gerinant kraujotaką.

Hamamelio ekstraktas

Hamamelio ekstraktas yra žinomas dėl savo sutraukiančių ir priešuždegiminių savybių. Šis ingredientas padeda sumažinti niežulį, dirginimą ir uždegimą, kurį sukelia hemorojus. Tyrimai parodė hamamelių ekstrakto veiksmingumą gydant hemorojus ir palengvinant su jais susijusius simptomus.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Proctonic

gluosnio žievės ekstraktas

Gluosnių žievės ekstraktas yra plačiai pripažintas dėl savo analgetinių ir priešuždegiminių savybių. Šis ingredientas padeda sumažinti skausmą ir sumažinti hemorojaus uždegimą. Įvairūs tyrimai patvirtino gluosnio žievės ekstrakto veiksmingumą gydant hemorojus ir mažinant diskomfortą.
Prisiminkite šį efektyvumą Proctonic yra pagrįstas šių natūralių ingredientų deriniu, kurių kiekvienas parodė individualią naudą gydant hemorojus.
Šios sudedamosios dalys buvo patvirtintos moksliniais tyrimais ir įrodė veiksmingumą gydant hemorojus. Tačiau atminkite, kad rezultatai gali skirtis kiekvienam asmeniui.

Proktoninis naudojimo būdas, lapelis, instrukcijos

Pagal instrukcijas ir prie produkto pridedamą lapelį, Proctonic vartojimo būdas, kontraindikacijos, šalutinis poveikis ir laikymas yra išsamiai aprašyti toliau:

Kontraindikacijos

 • Nenaudokite Proctonic, jei esate alergiškas bet kuriai iš aukščiau išvardytų sudedamųjų dalių.
 • Jei esate nėščia, maitinate krūtimi ar turite kokių nors sveikatos sutrikimų, prieš vartodami Proctonic pasitarkite su gydytoju.

Šalutiniai poveikiai

Apskritai Proctonic yra gerai toleruojamas ir nebuvo pranešta apie rimtą šalutinį poveikį. Tačiau kai kurie žmonės gali jausti nedidelį sudirginimą arba laikiną paraudimą vartojimo vietoje.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kaip vartoti, kaip paimti

 1. Prieš tepdami Proctonic, gerai nuplaukite ir išdžiovinkite pažeistą vietą.
 2. Nedidelį kiekį kremo užtepkite ant pažeistos vietos.
 3. Švelniai masažuokite, kol kremas visiškai susigers.
 4. Pakartokite procedūrą, jei reikia, paprastai 2-3 kartus per dieną.
 5. Po kiekvieno naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas.

Kaip laikyti

Laikykite Proctonic vėsioje, sausoje vietoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite tiesioginių saulės spindulių ir ekstremalių temperatūrų poveikio.

Proctonic

Proctonic naudojimo poveikis

Reguliarus ir tinkamas Proctonic naudojimas gali turėti daug teigiamų efektų, įskaitant:

 • Atleidimas nuo skausmo ir diskomforto, kurį sukelia hemorojus.
 • Mažina uždegimą ir patinimą išangės srityje.
 • Pagerinti kraujotaką paveiktoje zonoje.
 • Sumažėjęs niežulys ir diskomfortas, susijęs su hemorojais.
 • Skatinti greitesnį atsigavimą ir geresnę gyvenimo kokybę.
 • Patikrinkite: Gelarex, Rectin

Atminkite, kad rezultatai gali skirtis kiekvienam asmeniui, todėl svarbu laikytis naudojimo instrukcijų ir būti nuosekliems taikant.

Štai keletas atsiliepimų iš tikrų vartotojų

Štai keletas atsiliepimų iš tikrų vartotojų

„ Proctonic naudoju dvi savaites ir esu nustebintas rezultatais. Pagaliau galiu atsisveikinti su hemorojaus keliamu diskomfortu ir skausmu. Rekomenduoju Proctonic visiems, kurie kovoja su šia problema! “

„ Mano darbas susijęs su daug laiko praleidimu sėdint, o tai kėlė nuolatinį diskomfortą dėl hemorojaus. Nuo tada, kai pradėjau vartoti Proctonic, mano gyvenimo kokybė labai pagerėjo. „Man nebereikia jaudintis dėl skausmo ir diskomforto dirbant!

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Parašykite komentarą